Competitie
« Terug
KNLTB Competitie 2021
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 18
MijnKNLTB: Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 18
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 1e klasse
Link: https://mijnknltb.toernooi.nl/league/BB22165F-C62B-4556-B58B-3949145A1048/draw/1337
John Keppel | 8,4873(8)7,0123(7) |
Jorrit Budding | 8,9999(8)7,7191(7) |
Johan van der Linden | 8,9999(8)8,4029(8) |
Jan den Hartog | 8,9999(8)8,9450(8) |
Jeffry van der Ham | 8,9999(8)8,1920(8) |
Mark Bel (Captain) | 8,3925(8)7,6746(7) |
Arie den Besten | 8,5224(8)8,2275(8) |
Cornelis de Jong | 5,9666(6)5,8575(6) |
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | SLTVR 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 23 |
2 | ALTENA 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 19 |
3 | BERGAMBACHT 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 |
4 | MEERKERK 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 |
5 | LEERBROEK 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 12 |
6 | DE BELT 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 11 |
7 | GROOT ZUIDEVELD 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 |
8 | TOP PAPENDRECHT 1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 |
Nieuws
19:00 | ALTENA 1 | - | SLTVR 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BERGAMBACHT 1 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE BELT 1 | - | LEERBROEK 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | SLTVR 1 | - | DE BELT 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | TOP PAPENDRECHT 1 | - | MEERKERK 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | LEERBROEK 1 | - | ALTENA 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
20:00 | GROOT ZUIDEVELD 1 | - | BERGAMBACHT 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:30 | MEERKERK 1 | - | GROOT ZUIDEVELD 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | MEERKERK 1 | - | SLTVR 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE BELT 1 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BERGAMBACHT 1 | - | LEERBROEK 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ALTENA 1 | - | GROOT ZUIDEVELD 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | SLTVR 1 | - | BERGAMBACHT 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:30 | LEERBROEK 1 | - | MEERKERK 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
20:00 | GROOT ZUIDEVELD 1 | - | DE BELT 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
20:00 | TOP PAPENDRECHT 1 | - | ALTENA 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | MEERKERK 1 | - | BERGAMBACHT 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE BELT 1 | - | ALTENA 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | LEERBROEK 1 | - | SLTVR 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
20:00 | GROOT ZUIDEVELD 1 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
19:00 | BERGAMBACHT 1 | - | DE BELT 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ALTENA 1 | - | MEERKERK 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | TOP PAPENDRECHT 1 | - | LEERBROEK 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | SLTVR 1 | - | GROOT ZUIDEVELD 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | SLTVR 1 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | MEERKERK 1 | - | DE BELT 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BERGAMBACHT 1 | - | ALTENA 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | LEERBROEK 1 | - | GROOT ZUIDEVELD 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |